Ek İş Fikirleri

Evde Bebek Takımı Yaparak Ek Gelir Sahibi Olun

By  | 

Anne olan ya da anne olmaya aday kadınların en çok takip ettiği kıyafet olarak bilinen bebek takımları, ulusal çaptaki mağazalarda klasik görüntülerde olması nedeniyle tercih sebebi olmamakta diyebiliriz. Birçok anne ya da anne adayı, bebekleri için özel bir bebek takımı istemek, evden ek iş yapmak isteyen kişiler için bu fikir ise son derece güvenilir bir ek iş fikri olmaktadır. Bebek takımları son derece kolay bir şekilde üretilmelerinin yanı sıra, satış noktasında herhangi bir engel olmaması nedeniyle evden yapılacak ek işlerin başında gelmektedir. Genellikle özel bir bebek takımı siparişi veren annelerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Çocuklarının ismine ve cinsiyetine uygun, şirin ve sempatik bebek takımları ile anneler daha güzel bebek takımı sahibi olabilir, çocuklar da fabrikasyon üretim bebek takımlarının sağlıksız olabilmesi nedeniyle daha sağlıklı kıyafetlere sahip olabilir.

Evden ek iş, bebek takımları nasıl yapılır?

Birçok insan evinden ek gelir elde etmek amacıyla ek gelir getiren fikirleri kontrol etmekte ve evden ek iş noktasında bir şeyler yapmak istemektedir. Bizler de evden yapılabilecek ek işler noktasında sizleri bilgilendirmek için Eveekis.com olarak birtakım araştırmalar yapmaktayız. Son olarak evden ek gelir noktasında karşımıza çıkan bebek takımları işi, birçok ev hanımının ilgilendiği ve yapmak istediği işlerin başında gelmektedir. Bebek takımları dikiş, nakış işinde iyi olan her kadın tarafından yapılabilir. Son derece minimal bir kıyafet olması nedeniyle zorlanmadan dikiş işlemi gerçekleştirilirken, takımın önüne yapılacak tasarımlar da tamamen hayal gücüne kalır. Bebek takımının yanı sıra, takımın yanında birçok bebek ürünü de üretilebilecek diğer eşyalar olarak görülmelidir. Evden ek iş yapmak isteyen kadınların yapabileceği işler arasında geliri en yüksek işlerden bir tanesi bu iş olmaktadır.

Evden iş fikirleri, bebek patikleri, bebek havluları

Evden ek iş fikirleri arasında büyük bir yer edinen diğer çalışmalar ise, bebek takımının yanı sıra, bebek patikleri ve havluları noktasında yapılan çalışmalar olmaktadır. Ek gelir isteyen birçok ev hanımı, dikiş nakış açısından kendilerini geliştirdiği sürece bu işi kolaylıkla yapabilmektedir. Bebek patikleri hızlı bir şekilde ortaya çıkarılabilirken, havlular daha çok fabrikasyon olarak alındıktan sonra üzerine işlenen işlemeler sayesinde bebeklere uygun bir hale getirilmektedir. Aynı renkte, aynı şirinlikte bebek takımları, anne ve babaların kesinlikle alacağı ürünlerin arasında yer almaktadır. Bu nedenle evden ek iş isteyen, evinden çalışarak ek gelir elde etmek isteyenlerin yapacağı işlerden bir tanesi de bebek takımı işi olmaktadır.

Evden yapılan işler nasıl satılır?

Evden yapılacak olan ek işlerle, ek gelir elde etmek için birçok satış noktası bulunmaktadır. Fakat ilk olarak yapılması gereken üretilen ürünlerin yakın çevrenizde satışının gerçekleştirilmesidir. Bu sayede işe alışma sürecini hızlı bir şekilde atlatıp, daha detaylı ek iş siparişleri alabilirsiniz. Direkt olarak genel satış ağına girmek istediğiniz takdirde talebe yetişememe gibi şansınız bulunduğu gibi, talebe yetişememe ve işi zamanında teslim edememe gibi durumlarda sizlere olan güven azalacaktır. Bu nedenle ilk olarak yakın çevrenize üretim yapmak, modadan ve dekorasyondan anladığınızı belli etmeniz gerekmektedir. Bebek isimlerinin işlendiği bebek takımları, cinsiyete göre ayarlanacak olan kıyafetler ek gelir noktasında sizlere büyük bir gelir sağlayacaktır. Evinizden ev ekonomisine büyük bir katkı yapma şansını yakalarken, aynı zamanda şirin bebeklerin kıyafetlerinin üretimi noktasında çalışmanız nedeniyle sizlere büyük bir haz verecektir. Kısacası bu işi severek yapabilir, sadece ek gelir, ek iş noktasında değil, sevdiğiniz bir iş olması nedeniyle dört elle sarılabilirsiniz.

Kadınlar için evden yapılacak diğer işler nelerdir?

Evden ek iş yapmak isteyen kadınların yapabilecekleri diğer işlerden, ilerleyen günlerde bahsetmeye devam edeceğiz. El işi ve nakış dikiş noktasında problemi olmayan kadınlar rahat bir şekilde ek gelir sahibi olma şansını yakalayabilirken, ek iş sektöründe çalışabilecek sektör çok fazla olmaktadır. Fakat bu sektörlerle iletişime haline geçmek zor olabilmektedir. Bu nedenle ilk olarak kendi becerilerinizle bir şeyler yapmak ve bunları yakın çevrenize satmaya başlamak yapabileceğiniz en iyi şey olacaktır. El işi ve nakış noktasında aklınıza takılan soruları, bebek patikleri ve bebek ürünleri noktasında öğrenmek istediklerinizi yorum bölümünden bizlere bildirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yandex ile para kazanma başlıklı makalemizde ek gelir siteleri, ek iş fikirleri ve ek kazanç siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 YORUM

 1. güler doğru

  Aralık 10, 2015 at 8:52 am

  izmir küçükyalıda oturuyorum evde ek iş arıyorum.el becerisi gerektiren her işi yapabilirim gerekirse 4-5 kişilik ekipte kurabilirim firmalardan destek bekliyorum……

 2. nida

  Ocak 16, 2016 at 10:23 am

  çanakkale bayramiç
  demirkanidanur@gmail.com
  4 kişi (aile)

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir