Ek Gelir İmkanları

Evde Bebek Kıyafeti Süsleme İşi

By  | 

Evde Bebek Kıyafeti Süsleme İşi

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Bayanlar görselliğe önem veren ve son derece yetenekli olan gruptur. Erkeklere oranla daha sabırlı olan bayanlar el becerileri ve estetik bakış açıları sayesinde birçok iş kolu ya da mesleğe doğuştan yakın olmaktadırlar. Bayanların yatkın olduğu işler arasında dikiş, nakış ve süsleme işleri de yer almaktadır. Eğer sizin de birçok bayan gibi bu tarz becerileriniz varsa evde bebek elbisesi süsleme işi yapabilirsiniz.

Evde Bebek Elbisesi Süsleme İşi Yapabilir Miyim?

Bebekler ve çocuklar daha çok süslü, dikkat çeken, objeli ya da renkli kıyafetlerden, elbiselerden hoşlanmaktadırlar. Hatta bebeklerin bu kıyafetleri ile oynayarak hem motor gelişimine hem de zihinsel becerilerine olumlu yönde etki gerçekleştiği de yapılan bilimsel araştırmaların sonucudur. Bebek elbisesi süsleme işi yaparak gelir elde etmeniz de bu doğrultuda kaçınılmaz bir sonuç oluyor. Yüksek meblağlar kazanmanız ise tamamen sizin sabırlı olmanıza ve bu işe ayırabileceğiniz zamana bağlıdır. Eğer daha fazla zaman ayırırsanız aylık 2250 Türk Lirası kazanmanız hayal değil gerçek bir sonuç olacaktır.

Evde Bebek Elbisesi Süsleme İşi Nasıl Yapılır?

Ek iş arayan bayanların tercih ettiği yollar arasında bulunan ve birçok bayanın da severek yaptığı bu iş tamamen el yeteneğinize bağlıdır. Bu işi yapmak için öncelikle estetik bir bakış açısına sahip olmalı, eleştiriye açık bir yapıda işe hazır bulunmanız gerekiyor. Aksi halde hem yüksek ücretler kazanamazsınız, hem de stres yaşarsanız. Sorunlar ile karşılaşmamak için bebek elbisesi süsleyerek para kazanma konusunda online ortamda sunulan örnek ve modellere göz atmanızı tavsiye etmekteyiz.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Emzik Paketleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

23 YORUM

 1. Gülay

  Kasım 16, 2016 at 3:38 pm

  Ben Gülay.
  Ankara çayyolunda ikamet ediyorum. Ev hanımıyım; Daha önce evde nikah şekeri, nikah davetiyesi katlama, tesbih dizme ve örgü işleri yaptım. İşleri de seri yaparım;Bu işi de yapabilirim Zaman zaman grubumla çalışıyorum İletişime geçerseniz sevinirim.

 2. ERCAN

  Kasım 23, 2016 at 10:15 am

  selam denizlideyiz bu işi yapabiliriz ilgilenir yardımcı olursanız çalışmak istiyoruz tel 05511323677işe ihtiyacımız var evde yapılan tüm işleri yaparız ilgileniriz

 3. Eftalya Fettahoğlu

  Kasım 25, 2016 at 7:18 pm

  Öğrenciyim, bursada okuyorum, vaktim müsait, acil iş arıyorum.. Sorumluluklarını bilen biriyim..

  Dönecek misiniz ki?

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir