Ek Gelir İmkanları

Evde Bebek Battaniyesi Yapma İşi

By  | 

Ev hanımlarına özel iş imkanlarını araştırmaya devam ediyoruz. Evde iş imkanı arayan ev hanımlarının şüphesiz yönelecekleri birçok alan bulunmaktadır. El yapımı ürünler bu alanların başında gelmektedir. Özellikle el becerisi gerektiren kişiye özel örgü işleri büyük rağbet görmektedir.

Örgü işini öğrenmek oldukça kolaydır ve günümüzde bunun nasıl yapılacağını gösteren bir sürü online kaynak vardır. Eskiden çoğu kadın örgü işini kitaplardan ve dergilerden öğrenirdi. Ancak bugün YouTube var ve bu işi videolardan öğrenmek daha kolay.

Bu yazımızda sizlere ev hanımları için Evde Bebek Battaniyesi Yapımından bahsedeceğiz. Örgü örmek insanı stresten, depresyondan ve kaygıdan hafifletir. Boş vakitler de otobüste, yemek yaparken bile yapabileceğiniz bir iştir. Günümüzde çok fazla sentetik ürünler ortaya çıkmaktadır bunlarda bebeklerin ciltlerine oldukça zarar vermektedir. Anneler bebeklerinin sağlığını ön planda tutarak el yapımı yumuşak dokulu battaniyeleri tercih etmektedir. Bu da ev hanımları için iş imkanlarının kapısını daha da aralamıştır.

Evde Bebek Battaniyesi Nasıl Yapılır?

Evde bebek battaniyesi yapma işi el becerisi gerektiren bir iştir. Malzemeleri oldukça kolay ve yapmaktan keyif duyacağınız bir iştir. Bu işten hem para kazanıp hem de el becerisini oldukça geliştirebilirsiniz. Ev hanımı, öğrenci, emekli veya henüz bir işte çalışmıyorsanız Evde Bebek Battaniye Yapma İşi ne başlayabilirsiniz. Evde Bebek Battaniyesi Yapma İşinden nasıl para kazanılır?

Evde Bebek Battaniyesi Yapma İşinden Nasıl Para Kazanılır?

Son üç yıldır moda olan evde ek iş yapmak oldukça fazla insanın merakını sarmaktadır. Günlük olarak kışın genellikle annelerimizin örgüleri artık size para kazandıracaktır. Bazı fabrikalar evde yapılmasını istemektedir.Sizde size verilen süre zarfında rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Evde İş yapıp satmak oldukça kolay bir fabrikada  çalışmak yerine ev hanımları televizyon başında otururken ördüğü eşyaları satabilmektedir. Oldukça kolay bir iş olan örgü örme size para kazandıracaktır. Eğer firmalardan bağımsız hareket etmek isterseniz, sosyal medya üzerinden hazırladığınız örgü malzemelerini satabilirsiniz. Evde örgülerinizi istediğiniz tarza hazırlayabilirsiniz.

FİRMALARLA ÇALIŞIRSANIZ DURUM NASIL DEĞİŞİR?

Sosyal medya işine girerseniz ilk etapta firmayla çalışırken kazanacağınız paradan daha az kazanırsınız fakat uzun vadede bu durum lehinize değişebilir. Firmalar size sadece kalıp örneği göndermektedir. İstediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Erkek ürünlerini mavi boncuklu bayan ürünlerinin de simli çiçek desenli olarak  yapmanız sizin için bir artıdır. Fabrika sizlere örgü malzemelerini de göndermektedir. Süslemeniz için gerekli malzeme yün ve şiş hatta tığ bile gönderiyorlar. Ama ürünleri teslim ederken bütün gelen malzemeleri geri göndermeniz lazım hanımlar bunu unutmayın .  Eğer Örgüleriniz daha süslü ise daha çok para alabilirsiniz. İsterseniz evde bu işi tek başınıza yapın isterseniz takım arkadaşlarınız ile yapın karar size kalmıştır. Genellikle ev bayanları evde örgü örerek para kazanmayı tercih etmektedirler. Çünkü annelerimizden gelen bir gelenek gibi bir şeydir. Evde Bebek Battaniyesi Yapımı işi için sizin adınıza anlaştığımız firmamıza bu iletinin altına yorum yaparak başvurabilirsiniz. Yaptığınız yorumdan hareketle firmamız sizinle iletişime geçecektir. Firmamız sizinle irtibata geçerse bu işten kazanacağınız ek gelir tutarı 2850 Türk Lirası olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde Kapı Süsü Yapma ve Paketleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir