Ek Gelir İmkanları

Evde Bardak Altlığı Yapma ve Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Bardak Altlığı Yapımı ve Paketleme İşidir. Peki Evde Bardak Altlığı Yapımı ve Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde Bardak Altlığı Yapımı ve Paketleme İşi ile aylık ne kadar ek gelir elde edilir? Şimdi bu soruları yanıtlandıralım.

Modern yaşamın getirdiği bardak altlıkları  son zamanlar sunumlarda günümüzde sıkça rastlamışsınızdır. Evde Bardak Altlığı Yapımı ve Paketleme işi el becerisi ve görsellik gerektiren yaparken sıkılmayacağınız aksine eğlenebileceğiniz bir iştir. Evde boş zamanlarınızı değerlendirip aynı zamanda para kazanabileceğiniz cazip bir iş fırsatıdır. Firmalar size bardak altlığı örneklerini ve malzemelerini vermektedir. Sizde kendi yaratıcığınızı ve görselliğinizi ortaya koyarak yeni ve taze ürünlerinizi paketleyip satışa sunulmaya hazır hale getireceksiniz.  Evde Bardak Altlığı Yapımı ve Paketleme İşini dileyen bütün üyelerimiz yapabilirler. Evde Bardak Altlığı Yapımı ve Paketleme İşi ile aylık kazanacağınız ek gelir tutarı 2150 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz. Firmalarımıza internet üzerinden, çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz, tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı, kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT: Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünkü sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde İğne Oyası Yapma İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

8 YORUM

 1. Merve

  Şubat 19, 2017 at 8:30 pm

  Öğrenciyim geçimimi sağlamakta zorlanıyorum okulum dışarda çalışmama müsaade etmiyor evde yapabileceğim işler arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 2. Cumhur

  Şubat 19, 2017 at 10:33 pm

  Sayın eveekiş;

  Sitenizi inceledim evden calışmak için sartlarım uygun ,sizinle calışmak isterim.

  İlgilendiğiniz için teşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim.

 3. Gülçin Akdoğan

  Şubat 19, 2017 at 11:40 pm

  Merhaba, 3 kişiyiz. Evde iş yapmak istiyoruz. Dönüş yaparsanız seviniriz

 4. Burak

  Şubat 20, 2017 at 11:37 pm

  İstanbul Kağıthane’de oturuyoruz 4 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 5. Buse

  Şubat 21, 2017 at 2:58 am

  Öğrenciyim cok ihtiyacim var el becerim iyidir lutfem geri donus yapin teşekkür ederim

 6. Özlem Ergene Sinanlar

  Şubat 21, 2017 at 6:56 pm

  Merhaba iyi günler. İstanbul’da ikamet ediyorum. Evde geçirdiğim zamanları değerlendirmek istiyorum. Şartlarınız nelerdir? Geri dönüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

 7. Elif

  Şubat 22, 2017 at 10:25 am

  ek işe ihtiyacım var… bu işi yapabilirim Ankara’da ikamet ediyorum..

 8. Tuba

  Şubat 25, 2017 at 3:11 pm

  Mersinde oturuyorum.Evde bardak altlığı işi istiyorum

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir