Ek Gelir İmkanları

Evde Aksesuar İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Aksesuar İşidir. Peki Evde Aksesuar İşi nasıl yapılır? Evde Aksesuar İşinin zorlukları nelerdir? Evde Aksesuar İşini kimler yapabilir? Evde Aksesuar İşi ile aylık ne kadar ek gelir elde edilir? Şimdi bu soruları cevaplandıralım.

Evde Aksesuar İşi, el becerisi gerektiren zor bir iştir. Firmanın size sipariş verdiği aksesuarları zamanında firmaya teslim etmeniz gerekmektedir. Malzemelerin tamamı firma tarafından tedarik edilecektir. Size sadece el becerinizi ve el çabukluğunuzu kullanıp birbirinden güzel aksesuarlar tasarlamak kalıyor. Evde Aksesuar İşi ile siz de evinizden ek iş yaparak evinizin ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Evde Aksesuar İşi yapmaya karar veren üyelerimizin aylık kazanacağı ek gelir tutarı 2000 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Çeviri İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

41 YORUM

  1. zehra

    Ocak 13, 2017 at 3:28 pm

    bingöl de yaşıyorum işe ihtiyacım var elim hızlıdır lütfen dönüş yapın

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir