Ek İş İlanları

Evde Abaküs Montajı İşi

By  | 

Evde Abaküs Montajı İşi

Evde yapılacak işler kategorisine bir yazı daha ekliyoruz. Bu yazımızda edindiğimiz konu ise, Evde Abaküs Montajı İşi, abaküs herkesin bildiği okula yeni başlayan çocuklarımız saymayı öğrenmesinde en büyük yardımcısı olarak görev yapıyor. İşte bunların montajını ise anneler yapıyor veya öğrenci olan ablaları bu işin yapımını üstleniyorlar. Evde abaküs montajı nasıl yapılır, kimler yapabilir ve bu işi veren firmaların kim olduğuna değineceğiz.

Evde Abaküs Montajı İşi Yapabilir Miyim?

Bu iş gerçekten çok kolay, size verilen malzemeleri belirtildiği şekilde montajını yapmanız. Bu iş görüldüğü gibi basit işlemlerden oluşuyor. Bu iş sayesinde ev hanımları, günlük 4-5 saatini ayırarak, aylık 2100 Türk Lirası gibi bir gelir elde edebilir. Ev hanımlarının yanında, harçlıklarını çıkarmak isteyen öğrencilerde bu iş sayesinde eğitim hayatına rahatlıkla devam edebilir. Herhangi bir işyerine bağlı olarak çalışmak istemeyen ve sadece evinde çalışarak ek gelir elde etmeyi düşünenlerde bu işi yapabilir. İşin tanımından anlaşılacağı üzere herhangi bir vasıf veya tecrübe istemeyen bu iş herkesin yapabileceği işler kategorisinde yerini alıyor. abaküs montajı işi ne kadar okulların açılacağı zaman artsa da okullar açıldıktan sonra bu işi veren firmalar oluyor. Kısaca her zaman karşınıza çıkabilecek bir iş olarak duruyor. Ek gelir elde etmek isteyenler ve aile bütçesine katkı sağlamak isteyen kişiler bu işi alarak yaşam koşullarını kolaylaştırabilir.

Evde Abaküs Montajı İşi Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki paragrafta kısaca değinsek de ayrıntılı bir şekilde bahsedecek olursak, ilgili firmadan alınmış abaküs boncukları, yine firmanın sağladığı ince çubuklara geçirerek, abaküs kenarlıklarının birleştirilmesi işlemidir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, çubuklara geçirdiğiniz boncukların sayılarıdır. Boncuklarının miktarı 10’nu geçmemeli, çünkü her çubukta 10 tane boncuk olması gerekiyor. Bu noktaya dikkat ettiğiniz sürece bu işi yapmakta zorluk çekmezsiniz.

FİRMAMIZA İLETİŞİM NASIL OLUR ?

Firmamıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi  yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .

ÖNEMLİ NOT :   Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için  telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

Bir önceki yazımız olan Evde Plastik Eldiven Paketleme İşi başlıklı makalemizde ek iş, evde ek iş ve evde ek iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

130 YORUM

 1. HUSEYİN

  Aralık 3, 2016 at 12:27 pm

  Hadımköy tokide oturuyorum abakus işi istiyorum

 2. sevilay

  Aralık 3, 2016 at 2:11 pm

  avcilarda oturuyorum bilgi alabilirmiyim

 3. FATMA

  Aralık 4, 2016 at 10:19 pm

  Abaküs montajı işi istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim.
  KAYNARCA/PENDİK te oturuyorum.

 4. Fatma

  Aralık 5, 2016 at 4:40 pm

  Pendik kaynarcada oturuyorum. Abaküs montajı işini istiyorum. şimdiden teşekkür ederim.

 5. seda

  Aralık 8, 2016 at 8:19 pm

  hatay antakyadan bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 6. busena

  Aralık 19, 2016 at 11:30 pm

  Arnavutköy de oturuyorum mümkünse bana da ulaşabilir misinz

 7. serkan makinacı

  Aralık 27, 2016 at 7:42 pm

  evde abaküs işi yapabilirim bursa da ikamet ediyorum tel 05366802183

 8. Furkan

  Ocak 7, 2017 at 6:18 pm

  Buyukcekmece de oturuyorum furkalm2@gmail.com

 9. ALİ

  Ocak 10, 2017 at 9:49 pm

  merhaba tekirdağ çerkezköyde oturuyorum ek iş olarak bu işi yapabilirim yardımcı olurmusunuz…

  kolay gelsin…

 10. Gulizar

  Şubat 22, 2017 at 2:50 am

  Titizlikle çalışıp teslim ederim lütfen yardımcı olur musunuz

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir