Ek İş İlanları

EV HANIMLARI İÇİN EVDE İŞ İMKANLARI

By  | 

Ev Hanımları İçin Evde İş İmkanları

Evden çalışma fikri kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? Sabahları kalkıp muhteşem bir kahvaltı yapıp ve arkasından birkaç adım attıktan sonra bilgisayarın başına oturup işe başlamak… İdeal iş dediğimiz şey budur. Diğer taraftan bazı insanlar da iş arkadaşları veya diğer hemfikir oldukları insanlarla kahve dükkanlarında veya cafelerde bir arada çalışmaktan hoşlanırlar. Ancak siz evinizden yürütebileceğiniz bir işe başlamak istiyorsanız bu makaleyi okumaya devam etmelisiniz.
Senelerdir bir sürü insan ne yapmak istediklerinden emin oldukları anda işlerini bırakacaklarını söylerler. Doğrusunu söylemek gerekirse bir insanın ne yapmak istediğini bilmemesi kadar kötü bir durum olamaz.
Bugünlerde hangi işi yapacağınızı seçmek daha da zorlaşmıştır. Çünkü birçok iş imkanı arasından seçim yapmak zorundasınızdır. İşte bu nedenle sizler için bu makaleyi hazırladık. Özellikle de ev hanımları için. Çünkü ev hanımları evde çocuklarıyla kalmak zorundadırlar ve yaşantılarına kolaylıkla uyum sağlayabilecek bir iş yapmak istemektedirler.

Evde Hangi İşleri Yapabilirsiniz?

Evden yapılacak işler arasından en yaygın olanları sizlerle paylaşacağız.

Freelance Yazarlık

Ev hanımları için en ideal iş imkanlarından biri freelance yazarlıktır. Freelance yazarlık yaparak internet üzerinden bir sürü iş bulabilirsiniz. Freelance yazarlık size esneklik kazandırır çünkü kendi programınızı yapabilirsiniz ve aynı zamanda hoşlandığınız şeyi yapabilirsiniz.

Elişi Takılar veya Sanat Eserleri

Evden yapılabilecek işler arasında şu sıralarda en popüler olanlardan birisi de elişi ürünler yapıp satmaktır. El işi ürünler veya sanat eserleri yapmanın en güzel taraflarından biri ürünlerinizi fiziki bir dükkan aracılığıyla veya online olarak satabilecek olmanızdır. Bu sayede işinizin reklamını farklı şekillerde yapabilirsiniz. Bu iş sizin için karlı bir yatırım olabilir. İşinizi büyütmek isterseniz ürünlerinizi farklı yerlerde satabilir, kendinize ek gelir kaynağı oluşturabilirsiniz.

Pasta Süsleme İşi

Pasta süsleme işi size esnek çalışma saatleri sunan ve evden çalışma rahatlığı sağlayan bir diğer iş imkanıdır. Pasta yapmaktan hoşlanıyorsanız ve estetik bir göze sahipseniz bu tür bir iş sizin için biçilmiş kaftandır.

Kişisel Satış

Stil ve modadan anlıyorsanız evinizden yürütebileceğiniz yaratıcı iş fikirlerinden biri de kişisel satıştır. Herhangi bir eğitime ihtiyacınız yoktur ve başka insanlarla bağlantıya geçerek bu işi başarıyla devam ettirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan EVDE SAÇ TOKASI YAPARAK PARA KAZANMAK başlıklı makalemizde 2016 işler, adana iş ilanları ve ankara iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

5 YORUM

 1. Meryem

  Nisan 30, 2016 at 2:31 pm

  Samandıra da otruyorum ise ihtiyacım var gayet iddaliyim yardimci olursaniz sevinirim.

 2. Gülşah

  Nisan 30, 2016 at 11:04 pm

  Kayseri

 3. Gülşah

  Nisan 30, 2016 at 11:06 pm

  Kayseri de oturuyorum oldukça boş vaktim ve ise ihtiyacım var

 4. pınar

  Mayıs 20, 2016 at 10:48 am

  Mersinde ikamet etmekteyim.Ek iş yapmak istiyorum

 5. Aslı tekneci

  Ağustos 23, 2016 at 4:17 pm

  Ankara sincanda ikamet ediyorum elimden paketleme işi yapabilirim bana donuş yaparsaniz sevinirim

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir