Ek İş İlanları

Eskişehir Evde Ek İş İlanları

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Eskişehir şehrindeki evde ek iş ilanlarını sizlere sunuyoruz. Siz de sunacağımız ek işlerden birini seçip evinizden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz.  İşte sizlere sunduğumuz Eskişehir ilindeki evde ek işler :

EVDE YASTIK KILIFI DİKME İŞİ

EVDE PUL BİBER PAKETLEME İŞİ

EVDE USB KABLO PAKETLEME İŞİ

EVDE MOUSE PAKETLEME İŞİ

EVDE CAM KAVANOZ SÜSLEME İŞİ

EVDE KUTU KATLAMA İŞİ

 

Farklı firmalardan aldığımız bu ek işler için detaylı bilgi firmalar tarafından verilecektir. Siz de bu işlerden birine firmalarla iletişime geçip başvurarak ek gelir kazanabilirsiniz.

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Mutfak Eldiveni Paketleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

8 YORUM

 1. Mücahit

  Ekim 8, 2016 at 2:13 am

  Evlere yüksek miktarda iş verilir boncuk paketleme dikim Yüksek adetler. Ücreti peşin ödeme +90 (544) 710 55 98

  • Gülşah

   Ekim 12, 2016 at 4:39 pm

   neredesiniz acaba eskişehir mi?- merak ettim

  • ümran

   Ekim 19, 2016 at 12:06 pm

   Yer eskisehirmi acaba bende calismak isterim

  • cumhur

   Ekim 26, 2016 at 5:45 pm

   eskişehir de oturuyorum ulaşırsanız sevinirim

 2. ulviye

  Ekim 12, 2016 at 1:45 pm

  EVDE USB KABLO PAKETLEME İŞİ

  EVDE MOUSE PAKETLEME İŞİ

  EVDE CAM KAVANOZ SÜSLEME İŞİ

  EVDE KUTU KATLAMA İŞİ
  EVDE YASTIK KILIFI DİKME İŞİ

  EVDE PUL BİBER PAKETLEME İŞİ yapabilirim. eskişehirde oturuyorum emekli öğretmenim.

 3. Gülşah

  Ekim 12, 2016 at 4:31 pm

  eskişehir merkez evde zamanım çok yapabileceğim bi iş istiyorum

 4. hakan

  Kasım 17, 2016 at 1:49 pm

  merhaba biz 4 kişiyiz evde ek iş yapmak istiyoruz. eskişehirdeyiz üniversitede okuyan çocuklarımız var acil ihtiyacımız var lütfen iletişime geçin.

 5. Filiz

  Kasım 25, 2016 at 11:53 am

  Eskişehir merkezinde oturuyorum rvde her türlü işi yaparım ilgilenirseniz sevinirim

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir