Ek Gelir İmkanları

El emeği ürünle ek gelir isteyenler: Binkonsept.com açıldı!

By  | 

Eveekis.com olarak uzun bir süredir, evden ek gelir nasıl kazanılır, el emeği ürünler yaparak nasıl gelir elde edilir gibi soruların yanıtlarını arıyoruz. Ek gelir elde etmek, günümüzde gerçekten hiç de zor değil. Özellikle, eliniz bir şeylere yatkınsa! Size bu yazıda, nasıl böyle bir gelir oluşturulur, onun yanıtını vereceğiz ve bu alanda açılan yeni bir siteyle sizi tanıştıracağız.

El emeği ürünler üretenler buraya!

El emeği göz uru, antika tarzında, vintage konseptinde evde yaptığınız, atölyenizde ürettiğiniz ancak satamadığınız o ürünler! Instagram gibi mecralarda, el emeği ürünlerin satışı ile çok ciddi bir gelir yakalayan hesaplar mevcut. Eğer siz de, elimde ilgi çekecek bir çok şey var ancak alıcı bulamıyorum diyorsanız el emeği ürünlerin alıcı ile buluştuğu bir pazar yeri hayata geçti. Binkonsept.com!

Binkonsept.com’da, özel el emeği ürünleri satabilirsiniz, peki sistem nasıl işliyor? İşte adım adım, evinizde yaptığınız el emeği kaliteli ürünleri satabilmenizi sağlayacak yol!

binkonsept ek iş fikirleri ek gelir modelleri

binkonsept ek iş fikirleri ek gelir modelleri

Binkonsept.com’da nasıl ürün satabilirim?

İlk olarak yapmanız gereken sağ üstteki kayıt ol kısmına gitmek ve kayıt olmak. Sonraki aşamada binkonsept’te bir dükkan açmanız gerekecek. Dükkanınızın ismini, sattığınız ürünlerin tarzına göre belirleyebilirsiniz. Eğer ne tarz ürünler satıldığını, nasıl dükkan isimleri olduğunu merak ediyorsanız hemen binkonsept’e göz atın.

İkinci aşamada, ürünleri listeleme ve fiyatları koyma aşaması geliyor. Satışına güvendiğiniz ürünleri, insanların ilgisini çekeceğini düşündüğünüz el emeği ürünleri binkonsept’te sunabilirsiniz.

Bu aşama da geride kalınca, artık satış başlayabilir. Ürünlerinizi tanıtmak istiyorsanız, Facebook hesabınızda dükkanınızı paylaşabilirsiniz, ya da çeşitli sitelerde. İnsanların kolay ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabildiği bir platform olan Binkonsept.com, güvenli alışveriş de sunuyor. Bundan dolayı satış potansiyeliniz aracaktır.

Binkonsept.com kimler için?

El emeği ürünlerine güvenenler, yaratıcı ürünler ortaya çıkardığını düşünenler için,

Instagram gibi mecralarda butik satış yapanlar için,

Ancak en önemlisi, evden ek iş modeli oluşturmayı düşünen, masadan kalkıp online mağazası ile tüm şehre, tüm ülkeye ulaşmayı düşünen kimseler için.

Eğer site ile ilgili merak ettikleriniz varsa yorum kısmına yazabilirsiniz,sizlere bilgiler verip yardımcı olabiliriz.

Hemen tıklayın: www.binkonsept.com

Bir önceki yazımız olan İŞ İLANI: ÜCRETLİ İDDAA YORUMU YAZACAK EDİTÖR ARANIYOR başlıklı makalemizde editörlük iş ilanları, iddaa editörlüğü ve iş ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

5 YORUM

 1. Nazli

  Temmuz 26, 2016 at 10:21 pm

  Merhaba. Evde ailemle ek iş yapabiliriz, 4 kisiyiz.

  H.nazli1991@gmail.com adresinden iletisim kurabiliriz.

  Kecioren/Ankara

 2. ceren

  Temmuz 28, 2016 at 12:46 pm

 3. burhan

  Temmuz 29, 2016 at 2:20 pm

  İstanbul’un her yerine; Profesyonel ekiplerimiz
  ve aracımız ile her türlü paketleme, tasarım,ve
  tekstil işleriniz titizlik ile yapılır, teslim edilir.

  Burhan : 544 484 51 80

 4. Engin Engin

  Ağustos 8, 2016 at 11:18 pm

  merhabalar

  Engin Engin İstanbul/ÜSKÜDAR

  enginenginsea@gmail.com

  5334534611

 5. Havvanur

  Ağustos 14, 2016 at 10:08 pm

  ankara keçiören 05070409843

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir