Ek İş Fikirleri

Çekmeköy ek iş ilanları ve yeni iş fikirleri

By  | 

Çekmeköy, İstanbul’un önemli ilçelerinden bir tanesi. Binlerce ailenin yaşadığı Çekmeköy’de eminiz ki evde geçirdiği boş vakitlerde ek gelir elde etmek isteyen, yeni kazanç fikirleri, ek iş fikirleri araştıran ev hanımları vardır. Çekmeköy ek iş fikirlerine, ek kazanç yolları konusunda geniş içeriğe sahip portallardan eveekis.com olarak bir göz attık. İşte madde madde, Çekmeköy’de hangi ek işlerle, evden iş modelleriyle para kazanabilirsiniz…

Çekmeköy cumartesi pazarı el işi ürünleri

Çekmeköy belediyesi, el işi ürünleri üreten, el sanatlarına yatkın insanlar için cumartesi pazarında, yani yer olarak Çekmeköy spor salonunun arkasında kurulan pazarın orada (ekşioğlu orkent sitesinin arkasındadır) el işi ürünlerini satma imkanı sunuyor. Normalde pazar yerinde yer kiraları pahalıdır, ancak kadınların el işi ürünlerini satarak ek gelir elde edebilmesi için, Çekmeköy’de bu uygulama mevcut. Eğer resim, hat sanatı, ebru, örgü, nakış gibi el emeği ürünleriniz varsa Çekmeköy’de el işi ürünlerinizi satabilir, gelir elde edebilirsiniz.

Haftasonu part time iş

Çekmeköy’de part time işlerde çalışmak istiyorsanız organizasyon firmalarının eleman aradığını söylememiz lazım. Örnek olarak bir arkadaşım, otellerde bir gün organizasyona katılarak yani bu etkinlikte görev alarak günde 50 tl ile 80 tl arasında kazanıyordu.

Ürün satışı

Eğer uygun fiyata ürün mal edebiliyorsanız Çekmeköy doğa park’ta ürün satarak, örneği su ya da çekirdek gibi, ek gelir elde etme şansınız var.

Bilgisayar başından iş

Çekmeköylülerin de dışında Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy, Küçükçekmece, Fatih, Beşiktaş ya da Şişli, her yerde elinizin altında olan bir gelir modeli var, o da internet başından ek kazanç. Reklam izleme ya da anket doldurma sistemlerinden bahsetmiyorum, örneği makale yazarak para kazanabilirsiniz. Klavyeniz hızlıysa, çeşitli konularda yazı yazıp ek gelir elde etmeniz mümkün. Ortalama olarak bir sayfa yazı için en kötü 3 tl ödeniyor, 1 saatte 4 sayfa yazılabilmesi mümkün, bu da saatte 16 tl, 5 saatte ise 80 tl demek. Makale yazıp kazanmak kolay değildir, yorucudur ancak gördüğünüz gibi günlük 80 tl gibi kazançlar mümkün.

Evde yapılabilecek ek işler

Bunların dışında evde örgü işleri, sabun paketleme ya da hediyelik eşya tasarımı, resim işi gibi ek işlerle de para kazanabilirsiniz. Emin olun ürettiğiniz ürünleri pazarlama konusunda bir zorluk yaşamazsınız. Örnek vermek gerekirse sahibinden.com ya da gittigidiyor.com’da, sanalpazar’da el işi ürünler iyi fiyatlara satılıyor. Bir yün çorap 20 tl ile ilanda… Eğer bunları üretmekte zorlanmıyorsanız kesin denemenizi tavsiye ederiz.

Çekmeköy iş ilanları

Ek işler dışında normal bir işte çalışmayı düşünüyorsanız Madenler’de iş bakabilirsiniz, bunun dışında Eltes sitesi iş merkezi ya da Metrogarden AVM’de iş bakabilirsiniz, yakın zamanda Çekmeköy metrosunun açılacağını da düşünürsek buralarda birçok dükkan açılabilir…

Çekmeköy için girişim önerileri

Seyyar girişimler, düşük bütçeli işler de Çekmeköy için kazandırabilir. Madenlerde, Hamidiye mahallesi ya da Mimar Sinan’da, Mezarlık tarafında örneğin bir boks makinesi, mısır makinesi ya da simit standı ile ciddi gelir elde edebilirsiniz. Eveekis.com olarak Çekmeköylüler için fikirlerimizi sunduk…

Çekmeköylüler, eğer sizin de aklınıza gelen işler varsa ya da ek iş arıyorsanız burada beyin fırtınası yaratabiliriz, belki de Çekmeköy’de ek iş veren firmalara ulaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Evde Bebek Takımı Yaparak Ek Gelir Sahibi Olun başlıklı makalemizde bebek patikleri ek iş, bebek patikleri işi ve bebek takımları ek gelir hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir