Ek Gelir İmkanları

Artık herkes telefondan para kazanacak: İşte telefondan kazanma yolları

By  | 

Çağımızda herkesin elinde mutlaka bir hatta iki akıllı telefon bulunuyor.Genellikle 1. Akıllı  telefonumuz özel kullanım için, 2. Akıllı telefonumuz ise iş için kullandığımız telefon olmaktadır. Akıllı telefonlar gencinden yaşlısına herkesin elinden düşüremediği elinden düştüğü zamanda nefes almakta zorlandığı hale gelmiştir. Hayatımıza ne kadar yararı olsa da bir o kadar da zararı var maalesef…

Akıllı telefon kazalarını mutlaka duymuşsunuz yada görmüşsünüzdür. Örneğin ; Araba kullanırken yolu video kameraya alıp önünü göremeyen insanlar, milyonlarca ‘Like’ uğruna resim çekerken çarpan insanlar, facebook’ta instagram’da gezinirken önüne bakmadığı için çukura düşen insanlar araba çarpan insanlar daha neler neler….

Sizinle bir kaç da video paylaşmak istedim.

1- https://www.youtube.com/watch?v=vX9dyXmDJZo

2- http://www.haberturk.tv/gundem/video/akilli-telefon-bagimlisi-kadin-hayatini-kaybetti/162157

(Bu nedenle araç kullanırken ve yolda kesinlikle telefon kullanmayınız).

Akıllı telefonunuzla maillerinizi kontrol edip mail gönderebiliyor, proje çizebiliyor, sunum hazırlayabiliyor, banka hesaplarınızı kontrol ederek transfer yada yatırım yapabiliyor, vergilerinizi ,faturalarınızı rahatlıkla ödeyebiliyorsunuz, kızınız sizden uzakta olduğunda nerede olduğunu ve ne yaptığını öğrenebiliyorsunuz, yurtdışındaki eşiniz veya çocuğunuzla sanki yanınızdaymış gibi görüntülü konuşabiliyorsunuz . Bunların hepsini yerinizden kalkmadan yapabiliyorsunuz.

İnsan daha ne ister? derken. Farklı farklı projeler gelişeceğini teknolojinin çok çabuk ilerlediğini düşünürsek ileriki yıllarda neler yapabileceğimizi sizde merak ediyor musunuz?

Bunun yanı sıra akıllı telefonunuz doğru ve mantıklı kullandığınızda ise size para olarak geri dönüyor.

Ve yaptığımız aramalardan tutunda, yüklediğimiz uygulamalara ve internette yaptığımız sörf’e kadar her şeyden hiç bir şey yapmadan kazanabiliyoruz. Bildiğiniz gibi milenyum ve öncesinde ilk çıkan telefonlarda oynadığımız  bir ,iki oyun varken; ‘özellikle sniker (yılan) oyunu)” zaman geçtikçe, telefonlarımız sürekli yenisiyle değiştikçe bu oyunun yerini farklı çeşit çeşit oyunlara devretti ve bu oyunları oynarken sadece stres atmanız değil aynı zamanda para kazanmanızı sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Evde Kek Kalıbı Hazırlama İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

4 YORUM

 1. Hüseyin

  Ekim 31, 2016 at 12:31 am

  İstanbul ümraniye esenevlerde oturmaktayım.evde her türlü montaj ve paketleme işi itinayla yapılır.3 kişilik bir ekim var…

 2. ŞERİFE

  Kasım 2, 2016 at 7:21 am

  EVDE EK İŞ ARAYAN BAYANLAR ARASIN 05444707055 SADECE BAYANLAR ARASIN

 3. dilek

  Kasım 6, 2016 at 11:53 am

  Sizde ORİFLAME ile hem kendi ihtiyaçlarınızı BEDAVA’ya getirmek ,? HEDİYELER’imizden faydalanmak ? Ve her ay yükselerek 250tlden başlayıp 2000 tl Maaş kazanmak? İstiyorsanız Detaylı bilgi icin 05414047220den geri dönüs yapin ???

 4. Ezgi

  Kasım 23, 2016 at 12:08 am

  Bu işe ihtiyacımız var.Ailemizden destek almiyoruz.Ogrenciyiz.Yardımci olursanız çok seviniriz. Balıkesir Merkez

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir