Ek İş İlanları

Antalya Evde Ek İş İlanları

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Antalya şehrindeki evde ek iş ilanlarını sizlere sunuyoruz. Siz de sunacağımız ek işlerden birini seçip evinizden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz.  İşte sizlere sunduğumuz Antalya ilindeki evde ek işler :

EVDE BONCUK AYIKLAMA İŞİ

EVDE TESBİH YAPMA İŞİ

EVDE DAVETİYE PAKETLEME İŞİ

EVDE MAGNET PAKETLEME İŞİ

EVDE ÇÖP POŞETİ PAKETLEME İŞİ

 

Farklı firmalardan aldığımız bu ek işler için detaylı bilgi firmalar tarafından verilecektir. Siz de bu işlerden birine firmalarla iletişime geçip başvurarak ek gelir kazanabilirsiniz.

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Kalemlik Paketleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

12 YORUM

 1. Ekaterina

  Ekim 7, 2016 at 9:24 am

  Merhabalar,Antalya’da yaşıyorum.Ev hanımıyım 51 yaşındayım ve bunun gibi bir çok işi yapmak için bolca zamanım var.Bu işe ihtiyacım var çünkü parasal açıdan problemlerimiz ve sıkıntılarımız var.Aileme destek olmak için bu işe ihtiyacım .Lütfen bana yardımcı olun.Teşekkür ederim.Olumlu dönüşünüzü bekliyorum.

 2. Hülya Çetin

  Ekim 8, 2016 at 12:54 am

  Evde ek iş yapmak istiyorum ve benim gibi arkadaşlarimda var iş yapmak isteyen cevabınızı bekliyorum

 3. Berrin Kaya

  Ekim 16, 2016 at 9:18 pm

  Antalya Konyaaltı’nda evde yapabileceğim iş arıyorum

 4. AYSEL YILDIZ

  Ekim 17, 2016 at 1:41 pm

  antalya kemerde oturuyorum.kalabalık bir ekibiz.hızlı ve titiz çalışırız.lütfen bize ulaşın…

 5. Hüseyin Karakurt

  Ekim 17, 2016 at 9:45 pm

  Antalya’da ikamet etmekteyim.

 6. İlayda AKKUŞ

  Ekim 19, 2016 at 1:42 pm

  Antalya Kepezde ikamet etmekteyim.

 7. derya

  Ekim 20, 2016 at 12:19 am

  antalya larada oturuyorum zaman problemim yok pratigimdir ekiseihtiyacim var

 8. gamze

  Ekim 21, 2016 at 9:32 pm

  işe çok ihtiyacım var.antalyadan gamze

 9. figen

  Ekim 30, 2016 at 1:52 pm

  Merhabalar

  el becerim kuvvetlidir işi yapabilirim.

  saygılarımla..

  ANTALYA Muratpaşa

 10. DİLARA

  Ekim 30, 2016 at 2:15 pm

  Merhabalar

  el becerim kuvvetli zamanında ve temiz iş yaparım. her türlü paketleme işi yapabilirim.

  saygılarımla..

  ANTALYA

 11. ozlem

  Kasım 20, 2016 at 5:57 pm

  evde ek is yapmak istiyorum antalyada yasiyorum

 12. Dilek

  Aralık 17, 2016 at 8:04 am

  El becerilerine yatkınlığım vardır , zamanında ve titiz çalışırım . Konyaaltı /Antalya da ikamet ediyorum

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir