Ek Gelir İmkanları

Akşamları ek iş

By  | 

AKŞAMLARI EK İŞ

Akşamları ek iş yapmayı herkes ister. Herkes bu tarz basit işleri duymuş olsa da bu işleri nasıl yapacağını ve nasıl idare edeceğini bilemez. Bu sebepten dolayı da bugün sizlere akşamları oturduğunuz yerden hatta televizyonunuzu izlerken rahatlıkla yapabileceğiniz basit işler anlatacağız. Bu işler sayesinde kolayca para kazanabilecek ve evinize ek gelir getirebileceksiniz.

Özellikle akşamları ek iş isteyen erkeklerin en çok tercih sebebi gün boyu işte olmaları ama akşamları boş geçiyor olmasıdır. Özellikle memur gibi çalışan kişilerin akşamları saat 5ten sonra çok ciddi şekilde vakitleri kalmaktadır. E durum böyle olunca maalesef insanlarda bu boş vakitlerini değerlendirmek zorunda kalıyorlar. Eğer sizlerde bu zamanınızı değerlendirmek isterseniz bu tarz işleri evinize alıp yapabilirsiniz. Akşamları ek iş yapmak isteyenler için bir bir yazacağımız bu işler sayesinde güzel ek kazanç elde edebilecekler.

AKŞAMLARI ETİKET İŞİ YAPARAK PARA KAZAN

Firmalardan ya da dükkânlardan toplayacağınız etiketleri kendiniz basarak hazırlayabilir ve para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmalar ile görüşmeniz ve bu işi evde yapabileceğinizi söylemenizdir. Daha sonrasında firmadan işi aldıktan sonra kendinizi rahatça kanıtlayabilirsiniz. Böylece kanıtladıkça size daha çok iş verecekler ve daha fazla gelir elde edebileceksiniz. Çok para kazanmak için daha çok etiket işi yapmanız gerekecektir. Ne kadar çok etiket hazırlarsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz. Evlerde yapılan işler genellikle basit olduğu için etiket işi de basit olacaktır. Sizi çok uğraştırmayacak ve size kolayca ek bir gelir olabilecektir. Eğer sizlerde evinizde çok boş vakit geçiriyorsanız mutlaka evde yapılan işlere göz atmalısınız. Bizler sizlere daha önceki makalelerimizde daha birçok işi anlatmıştık. Bu etiket işi de aklımıza gelen işler arasında yer almaktadır. Bugün birçok kişi de evlerinde oturarak etiket işi yapmaktadır. Tek yapmaları gereken firmanın verdiği şekilde etiketleri hazırlamak ve zamanında etiketleri teslim etmektir. Evde etiket işi bazen firmalara göre farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle bu işi de iyice araştırmalısınız ve o şekilde başlamalısınız. Eğer işi yapabileceğinizi düşünmüyorsanız da kesinlikle bu işe bulaşmamalısınız. Fakat elbette ki evde yapılacak işler arasında etiket işi de ilk sırada yer almaktadır. Basit ve çok fazla uğraştırmayacak bir ev işi olduğundan evlerde de rahatlıkla yapılabilir ve bütün gününü evde geçirenler için gayet ideal bir iştir diyebiliriz.  Makalemize bakarak bu işe girmek istiyorsanız, kısaca bizler bu işe girmenizi öneririz. Fakat bu işin her ne kadar kolay olduğunu söylesek de zaman zaman zorlukları ile de karşılaşabilirsiniz.

AKŞAMLARI KUTU KATLAYARAK PARA KAZAN

Kutu katlayarak para kazanmak isteyenler akşamları ek iş yaparak para kazanabilirler. Sadece ellerindeki kutuları televizyonun karşısında bile olduğu zaman kolayca para kazanabilirler. Her ne kadar firmalara evlere kadar gidip bu işi yapın ya da yapar mısınız demeseler de, sizler giderek böyle bir iş istediğinde bulunabilirsiniz. Eğer evinizde bu işi yapmak için müsait ise, kutuları alabilir ve evinize koyarak güzelce katlamaya başlayabilirsiniz. Hele bir de depo gibi bir yere sahipseniz, katladığınız kutuları orada muhafaza edebilir ve daha sonrasında firmanın almasını sağlayabilirsiniz. Katladığınız kutu başına da büyük ihtimalle firma size para ödeyecektir. Örneğin kutu başına 10 kuruş gibi bir ücret alacak olursanız, yine diğer tüm işlerde olduğu gibi bu işte de kendi maaşınızı kendiniz belirlersiniz. Kutu katma işi ile ne kadar kazanabilirim sorusuna cevabımız ise kesin bir rakamla ifade edilemeyecektir. Çünkü siz ne kadar kutu katlayabilirseniz o kadar para kazanabilirsiniz. Örneğin günde 500 kutu katsanız kazancınız ortalama günlük 50 TL olacaktır. Fakat bu vermiş olduğumuz rakamda tabii ki ütopik bir rakamdır. Firmanın size ne kadar para teklif edeceği konusunda kesin bir şey söyleyemediğimiz için net rakam veremiyor. Fakat anlatmak istediğimiz kazanacağınız paranın sizin el hızınız ile alakalı olduğudur. Evde kutu katlama işi yazarak da yine arama motorlarındaki daha birçok siteden bu işi yapanların yorumlarını okuyabilirsiniz. Kısaca toparlayacak olursak, tıpkı diğer işler gibi evde kutu katlama işi de kolay işler arasında yer almaktadır. Eğer isterseniz daha kolay işleri de tercih edebilisiniz ancak; işin zorluğuna göre alacağınız para da değişecektir. Üstelik kutu katlama işi de diğer işlere göre çok zor değildir. Ayrıca şunu da belirtelim ki, evinizden dışarı çıkmadan bile bu işi rahatlıkla yapabilecek ve herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Bunu istiyorsanız hemen çevrenizdeki firmalar ile görüşeye başlayabilirsiniz.

UYARI: Sitemiz sizlerinden telefon numarası, ev adresi ya da başka hiç bir kişisel bilgiyi talep etmemektedir. Makalelerimizin altına isim soyisim ya da telefon numaralarınızı yazmamanızı önemle hatırlatır, kötü amaçlı kişiler tarafından bu bilgilerin kullanılabileceğini unutmamanızı isteriz. Yorumlara yazılan tüm bilgilerden üyeler sorumlu olup, internet sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Ayrıca sadece mail adreslerinizi bırakarak bizlerle iletişime kolayca geçebilir ve gelişmeler hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz. Yeni ek iş ilanları hakkında bilgi almak isteyenler, e-mail adreslerini verdikleri takdirde dönüş sağlanacaktır. Tüm bunlarla beraber internet sitemizin Facebook ve Twitter sayfalarını sosyal medya üzerinden takip ederek kısa sürede bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evlere Boncuk İşleme İşi Veriyoruz - Ek İş İlanı başlıklı makalemizde Ek İş İlanı, evlere boncuk işi ve evlere boncuk işi 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

133 YORUM

 1. MÜNİR ÇİFTÇİ

  Ekim 13, 2016 at 6:01 pm

  İstanbul / Pendik 7 kişilik ekiple ek iş arıyoruz

 2. Gülcan

  Kasım 28, 2016 at 9:53 pm

  Evde ek iş yapmak istiyorum

 3. aslı

  Aralık 2, 2016 at 9:32 pm

  Ankara Keçiören’de ikamet ediyoruz. 3 kişiyiz etiket, kutu katlama işlerini yapmak istiyoruz. Acil dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 4. Tuba

  Aralık 16, 2016 at 8:58 am

  Ogrenciyiz selcukda oturuyiruz kutu katlama isini yapmak istyruz iki kisiyiz

 5. Erhan

  Aralık 29, 2016 at 12:16 am

  Kahramanmaraş’ta ek iş yapabileceğim fırsat varsa yapmak isterim gerçekten

 6. Vahide ATEŞ

  Ocak 6, 2017 at 12:49 pm

  Antalya’da yaşıyoruz ev hanımıyız çocuk okutuyoruz ve zorlanıyoruz maddi konuda. 5 bayanız evde yapılabilecek işleriniz varsa bizlerde yapmak istiyoruz yardımcı olabilirseniz seviniriz.

 7. gülcan

  Ocak 11, 2017 at 6:24 pm

  Ekibimiz var bizde istiyoruz ist ataşehir kayışdağı da oturuyorum

 8. gülcan

  Ocak 11, 2017 at 6:28 pm

  bizde istiyoruz ist ataşehir kayışdağı da oturuyorum

 9. Emine

  Ocak 16, 2017 at 2:20 pm

  Bende iş istiyorum yeşilköyde oturuyorum çok ihtiyacım var

 10. Muhammed vatan

  Şubat 20, 2017 at 1:10 pm

  Ek iş bursa mudanya

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir